Zápasové preview 2.kolo sezóna 2020/2021 ŠK Šurany – FK Slovan Levice

V 2.kole sa predstaví naše A-mužstvo na pôde skúseného mužstva 4.ligy – ŠK Šurany, ktorý pred pár rokmi pôsobil aj v 3.lige západokraja.

„Žlto-zelení“ budú chcieť nadviazať na úspešný vstup do novej sezóny, keď po dominantnom výkone zvíťazili v Šahách. Víťazstvo o 3 góly prinieslo dobrú náladu do tímu, avšak netreba sa uspokojiť a treba sa zodpovedne pripraviť na ďalší zápas. V nedeľu má byť slnečné počasie s vysokými teplotami, čas výkopu bude o 17.00.

ŠK ŠURANY – FK SLOVAN LEVICE

Štadión Šurany, nedeľa 16.augusta 2020 o 17.00
Delegácia rozhodcov: Bányi, Uhrín, Lenický
Delegát zápasu: Igaz

O súperovi

ŠK Šurany sú stabilným účastníkom 4.ligy juhovýchod. V poslednom ročníku, ktorý bol predčasne ukončený skončili v hornej časti tabuľky na priebežnom 5.mieste. V našom nováčikovskom ročníku sme sa stretli s nimi len v jesennej časti, kde sme v 6.kole podľahli 3:1, keď sa súper dvakrát presadil z pokutových kopov, ktoré vznikli po našich hrubých chybách. Strelecky sa presadil Nikolas Kupča.

ŠK Šurany v 1.kole novej sezóny podľahli mužstvu OFK Tovarníky na ich pôde tesne 1:0, keď súper skóroval až v 85 min minúte. Stretnutie bolo maximálne vyrovnané a hráči ŠK Šurany sa prezentovali futbalovým dojmom, pričom hrali kombinačný futbal.

Trénerom mužstva je skúsený Michal Halás, ktorý roky hrával v Šuranoch. Káder je zložený vo veľkej miere z odchovancov klubu, pričom sú tam skúsený hráči ako Jozef Tvrdoň, Michal Kružlík a Andrej Ivan. V bráne pôsobí talentovaný Samuel Švajda a do tímu pribudol ex-ligista Patrik Šurnovský, ktorý sa zaradil okamžite medzi lídrov tímu.

Z kuchyne „žlto-zelených“

Hráči po úspešnom zápase zregenerovali, tréner Marcel Pavlík pre leviceonline.sk skonštatoval:“ Hráči ma prekvapili, splnili presne to, čo som od nich požadoval a boli maximálne koncentrovaní na zápas. Musíme sa maximálne pripraviť na Šurany, kde verím, že získame minimálne bod“. Mužstvo cez týždeň trénovalo 3x do týždňa v kompletnom zložení, menšie zranenie v dolnej časti tela si privodil na tréningu Šurányi, ktorý veríme, že bude čo najskôr fit. Na svojom návrate poctivo pracuje Bačík, ktorý si dáva dokopy koleno. Tréningy boli v dobrom tempe, všetko úsilie smeruje na nedeľu, kde všetci veríme, že mužstvo bude bodovať.

SLOVAN LEVICE DO TOHO!!!